1 2 3

Europietiška kokybė padės sutaupyti!

Rinkoje daugėja Kinijoje pagamintos įrangos, kuri efektyviai tarnauja tik 2-3 metus. Europietiška produkcija, nors ir brangesnė, tačiau net ir po 5 metų veiks taip pat sklandžiai.

Pamirškite rūpesčius dėl priežiūros!

Nemontuokite, netaisykite ir nederinkite apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų patys. Mes nesakome, kad Jūs to nemokate, tačiau kvalifikuoti meistrai tai padarys greičiau, geriau ir pigiau...

Ar jaučiatės saugūs savo namuose?

Kasmet šimtai žmonių praranda savo turtą dėl įsilaužimų į namus ar gaisro juose. Užkirskite tam kelią ir įsirenkite apsaugos ir priešgaisrines sistemas, kurios užtikrins patikimą Jūsų turto apsaugą.

Apsauga nuo greitų vagysčių

Šiuo metu geriausia apsauga nuo šių vagysčių – dūmų/rūko užsklandos. Vagys negali pavogti to, ko nemato!

Ne paslaptis, kad apiplėšimai/vagystės įvykdomos per 3-5 minučių laiką. Ir tai yra laikas skaičiuojamas nuo to momento, kai vagys pateko į vidų, ar pardavėja nuspaudė pavojaus mygtuką. Per šį laiko tarpą sulaukti pagalbos iš saugos tarnybos/policijos yra praktiškai nerealu. Vienintelis išsigelbėjimas dūmų/rūko užsklandos. Svarbiausias rūko apsaugos aspektas yra tai, kad skirtingai nuo kitų tipų apsaugos sistemų - akimirksniu paslepia viską po tirštų rūku. Ką įsilaužėlis negali pamatyti, to jis negali pavogti.

1

Dūmų apsauga unikali tuo, kad ją galima integruoti ar prijungti prie bet kokios jau esamos apsaugos sistemos (signalizacijos). Suveikus apsaugos sistemai (signalizacijai), dūmų apsauga įsijungia per 0,1 sekundės ir, priklausomai nuo patalpos dydžio, per 5–15 sekundžių visa patalpa užpildoma tirštais dūmais. Taigi, turtas yra apsaugomas žaibiškai. Tuo metu patalpoje visiškai nėra jokio matomumo. Nevėdinant patalpos, dūmai išsisklaido per 45 minutes. Galimos ir papildomos funkcijos, leidžiančios išlaikyti maksimalų dūmų tirštumą ilgesnį laiką, papildomi signaliniai garsiniai įrenginiai dar labiau suklaidinantys užpuolikus. Šis apsaugos būdas dažnai naudojamas juvelyrinėse parduotuvėse, sandėliuose, bankų skyriuose, degalinėse, ambasadose, pašte ir t. t.

Dūmų apsauga skirta priversti įsilaužėlius pasišalinti iš pastato, o ne juos sugauti. Sistema įdiegiama priekinėje zonoje ir aplink duris taip, kad nusikaltėlis neįstrigtų banko, biuro, juvelyrinių dirbinių parduotuvės ar kitose patalpose, bet būtų priverstas iš ten pasišalinti.

Pasklidus rūkui, įsibrovėliai „apakinami“, todėl didžiausia jų baimė - prarasti krypties pojūtį ir pasimesti patalpoje. Jie instinktyviai mėgina išsigelbėti, ką įrodo vaizdo įrašai. Be to, jie dažnai apsigręžia net nepatekę į vidų.  Jeigu įsibrovėlis pačiupo ką nors, kas buvo šalia jo, daugiau nebegalės pačiupti nieko, tokiu būdu žymiai sumažinami galimi nuostoliai. Sumažėję nuostoliai – sumažėjusi rizika, tai reiškia - mažesnės draudimo įmokos.

Vis daugiau įmonių ir fizinių asmenų įsirengia rūko apsaugą, nes jie pripažino, jog įprastinės apsaugos sistemos nėra pakankamai efektyvios. Įsilaužimų signalizacija nesustabdo įsibrovėlių, o tiesiog pasiunčia signalą apsaugos tarnybai, kuri gali būti toli nuo nusikaltimo vietos. Stebėjimo kameros tik užfiksuoja vaizdo įrašą tolimesniam policijos tyrimui.

3

Pagrindiniai dūmų apsaugos elementai ir funkcijos:

  • Galima pagaminti sausą rūką per vieną minutę;
  • Ilgas baterijos atsarginis laikas, jei įsilaužėlis nuspręstų palikti pastatą be elektros;
  • Unikali impulso sistema palaiko rūko lygį patalpoje;
  • Netriukšmingas ventiliatorius;
  • Sumani investicija: tik po vieno įsibrovimo rūko generatorius atsiperka;
  • Trijų metų garantija;
  • Rūko generatorius gali būti montuojamas ant sienos arba lubų - slaptai arba atvirai;
  • Plieno korpusas sumažina galimybę sugadinti generatorių;
  • Elegantiškas dizainas, spalvų pasirinkimas: juoda ir balta;
  • Pagaminti Europoje ir atitinka ES EN50131-8 standarto reikalavimus.

Mes visi žinome apie dūmų (rūko) naudojimą diskotekose, klubuose arba teatruose. Rūkas naudojamas apsaugoje yra lygiai toks pat sausas ir nekenksmingas. Teatre, rūką arba dūmus naudoja jau daugiau nei 50 metų, todėl rūko apsaugos technologija yra laiko išbandytas ir patikrintas produktas. Rūko apsauga, kovojanti su nusikaltėliais, buvo pirmą kartą sukurta Jungtinėje Karalystėje. Danijoje, rūko apsauga yra naudojama daugiau nei 15 metų. Šiandien, rūko apsaugos sistema yra paplitusi ir pripažinta kaip efektyviausia priemonė kovojant su įsilaužėliais.

Rūko skystis sudaro specialus vandens ir glikolio mišinys, todėl rūkas gali pasiskirti tolygiai didelėse ir mažose erdvėse. Rūkas nepalieka jokios drėgmės ir yra visiškai nekenksmingas žmonėms, gyvūnams, elektronikai ir kitiems įrenginiams. Rekomenduojame išvėdinti patalpas po rūko generatoriaus panaudojimo.

Su kokiomis problemomis susiduriate eksploatuodami apsaugos sistemas?

The voting for this poll has ended

Reklama

 

Nesąmonių muziejus

Gazelė 2013

Gazelė 2013

Link