1 2 3

Europietiška kokybė padės sutaupyti!

Rinkoje daugėja Kinijoje pagamintos įrangos, kuri efektyviai tarnauja tik 2-3 metus. Europietiška produkcija, nors ir brangesnė, tačiau net ir po 5 metų veiks taip pat sklandžiai.

Pamirškite rūpesčius dėl priežiūros!

Nemontuokite, netaisykite ir nederinkite apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų patys. Mes nesakome, kad Jūs to nemokate, tačiau kvalifikuoti meistrai tai padarys greičiau, geriau ir pigiau...

Ar jaučiatės saugūs savo namuose?

Kasmet šimtai žmonių praranda savo turtą dėl įsilaužimų į namus ar gaisro juose. Užkirskite tam kelią ir įsirenkite apsaugos ir priešgaisrines sistemas, kurios užtikrins patikimą Jūsų turto apsaugą.

Vienas fabrikas - du gaminiai „ULTRACELL“ ir „SIGNA“

„ULTRACELL" – Anglijos kompanija, kuri specializuojasi ir gamina aukštos kokybės, neaptarnaujamus, hermetiškus, rūgštinius akumuliatorius.

UAB „LEVORIŠIKIS" nuo 2003 m. lapkričio 28 d. yra įgaliotas „ULTRACELL" gaminių platintojas (angl. authorized distributor) Lietuvoje.

Dažniausiai apsaugos ir gaisro aptikimo sistemose bei rezervinio maitinimo šaltiniuose naudojami 7 Ah/12 V ir 18 Ah/12 V talpos akumuliatoriai. Liaudyje jie žinomi kaip akumuliatoriai su mėlynu korpusu. Tuo jie labiausiai ir išsiskiria iš mūsų rinką užpildančių labai pigių, bet abejotinos kokybės Kinijos firmų pagamintų akumuliatorių...

„SIGNA" – tai firmos UAB „Levoriškis", kuri apsaugos, priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, įėjimo/išėjimo kontrolės bei perimetrų apsaugos sistemų tiekimo, projektavimo ir montavimo versle dirba virš 20 metų, PREKINIS ŽENKLAS. Jis suteikiamas tik geriausiems UAB „Levoriškis" parduodamiems produktams, kurie turi reikiamus europinius kokybės ir saugumo sertifikatus, pasižymi geromis eksploatacinėmis savybėmis ir žinoma priimtina kaina.

MĖLYNO KORPUSO akumuliatorius „SIGNA" (7 Ah/12 V) – tai gaminys, mūsų firmos užsakymu, pagamintas toje pačioje gamykloje kaip ir anglų firmos akumuliatoriai „ULTRACELL". O tai reiškia, kad pirkdami mėlyno korpuso akumuliatorių „SIGNA" Jūs gaunate tokį pat kokybišką akumuliatorių kaip ir firmos „ULTRACELL" tik jis yra PIGESNIS, nes papildomai nemokate už tarptautinį vardą.
Kas garantuoja rūgštinių – švino / kadmio-nikelio akumuliatorių „SIGNA" aukštą kokybę:

1. GAMYBAI NAUDOJAMA TIK PIRMINĖS MEDŽIAGOS

Tai yra pagrindiniai akumuliatoriaus elementai – KORPUSAS IR ŠVINO PLOKŠTELĖS gaminamos nenaudojant pakartotinai perdirbtų medžiagų ar papildomų, dirbtinai kokybę gerinančių priedų. Kokią tai įtaką daro akumuliatoriaus kokybei? Pradėkime nuo akumuliatoriaus korpuso. Įvertinant tai, kad akumuliatoriai naudojami visur, o dažniausiai gyvenamuose būstuose, kur žmogus praleidžia didelę dalį laiko, jų korpusai turi būti hermetiški, nepraleidžiantys jokių nuodingų cheminių medžiagų, kurios atsiranda eksploatuojant akumuliatorius, ir saugantys mus nuo apsinuodijimo. Jie gaminami iš plastiko (plastmasės) arba polimerinės medžiagos iš kurios gaminiai formuojami, kai ji plastiška. Plastikas pagal technologines savybes skirstomas į termoplastiką, t.y. kaitinamas jis suminkštėja ir tada iš jo formuojamas gaminys. Akumuliatoriaus korpusas pagamintas iš termoplastiko turi pasižymėti šiomis savybėmis:

  • nelaidus elektrai;
  • chemiškai atsparus;
  • kietas, tvirtas ir atsparus kaitrai;
  • nekenksmingas sveikatai.

Panaudojus (visą/ar dalį) perdirbtą plastiką, visos termoplastiko aukščiau išvardintos gerosios savybės išnyksta ir akumuliatoriaus KORPUSAS tampa:

  • trapus, neatsparus smūgiams, prastėja transportavimo savybės, nes gali greitai įtrūkti ir iš akumuliatoriaus gali pradėti tekėti sieros rūgštis;
  • eksploatuojamas prie kintamos temperatūros pradėtų deformuotis, prarastų hermetiškumą ir iš jo pradėtų sklisti nuodingi cheminiai garai, kuriuos kvėpuotų ten gyvenantys žmonės;
  • lengvai besideformuojantis korpusas neigiamai veiktų ir pačias švino plokšteles t.y. jas spaustų ir deformuotų. Tai gali sugadinti plokšteles – jos gali sutrūkti ar susiliesti viena su kita ir to pasekoje mes turėtume sugadintą akumuliatorių;
  • perdirbtas plastikas gali turėti toksinių medžiagų, kurios išsiskirtų į jūsų gyvenamą aplinką, pamažu kauptis organizme ir laikui bėgant sukeltų rimtų sveikatos problemų.

Kitas svarbus elementas – ŠVINO PLOKŠTELĖS. Kiekvienas akumuliatorius turi tam tikrą talpumą. Akumuliatoriaus talpumu laikomas tas elektros krūvis, kurį gali duoti įkrautas akumuliatorius, jį iškraunant (iki 1,8V įtampos). Akumuliatoriaus talpa nurodoma ampervalandėmis (A/h) ir visada yra užrašyta ant akumuliatoriaus korpuso.

Akumuliatoriaus talpa priklauso nuo plokštelių paviršiaus ploto ir nuo medžiagos, iš kurios pagamintos plokštelės.

Mūsų rūgštinio akumuliatoriaus atveju, tai švino plokštelės, kurių pagrindas yra švino grotelės. Akumuliatoriaus darbinės savybės ir ilgaamžiškumas labai priklauso nuo grotelių kokybės. Švinas yra minkštas ir trapus metalas, todėl jis grynas grotelių gamybai netinka – skystas švinas blogai pripildo liejinių formas. Grynas švinas taip pat yra neatsparus korozijai. Todėl šis metalas legiruojamas įvairiais priedais – mūsų akumuliatoriuose jis lydomas su nikeliu (Ni) ir kadmiu (Cd), ko pasekoje sukuriamas plastiškas ir tvirtas lydinys, kuris pailgina akumuliatoriaus veikimo laiką.

Eksploatuojant akumuliatorių plokštelių paviršiuje formuojasi švino sulfato sluoksnis, kuriam storėjant uždengiama aktyvioji medžiaga – švinas. Naudojant akumuliatorių rėžime, kai jis turi atiduoti didesnį energijos kiekį (pvz. pradėjo kaukti sirenos, įsijungia radijo ar GSM siųstuvas), akumuliatoriuje susikuria stiprūs elektrostatiniai krūviai, kurie ardo švino sulfato sluoksnį. Iš plokštelių išbyrantis švino sulfatas kaupiasi akumuliatoriaus dugne arba įstringa tarp plokštelių jas užtrumpindamas. To pasekoje plokštelės praranda savo masę ir plotą, o paprastai sakant mažėja akumuliatoriaus talpumas ir jo veikimo laikas.

O dabar įsivaizduokite kas nutiks, jei šalia visų šių natūralių akumuliatoriaus eksploatavimo terminą mažinančių veiksnių pridėsime tai, kad pagrindinės švino plokštelės bus pagamintos iš antrinio (perdirbto) švino. Mažesnio tankio (švinas su priemaišomis) aktyvioji medžiaga anksti pradės byrėti, akumuliatorius greitai praras talpą ir galią. Ir gali nutikti taip, kad dingus elektrai jūsų apsaugos sistema nustos veikti jau po kelių minučių ar valandų ir jūsų turtas taps nesaugomas.

O gali nutikti ir taip, kad akumuliatorius, kuris tinkamai eksploatuojamas turėjo veikti iki 5 metų, nustos veikti praėjus vos 5 mėnesiams. Jums vėl teks pirkti naują akumuliatorių...

Jūs paklausite, o kaip paprastas neišprusęs vartotojas gali nusipirkti gerą akumuliatorių. Mes duosime jums keletą paprastų PATARIMŲ:

1. visų pirma stenkitės nepirkti akumuliatorių, kurių korpuso spalva juoda. Juoda spalva daugeliu atveju reikš, kad korpuso gamybai buvo panaudotas pakartotinai perdirbtas plastikas, o tam, kad nesimatytų priemaišos, likusios perdirbimo metu, į jį paprasčiausiai pridėjo juodų dažų ir jas paslėpė. Visi solidūs akumuliatorių gamintojai nenaudoja juodų korpusų – jie būna šviesiai pilki, mėlyni, oranžiniai ir t.t.

2. Paprašykite, kad pardavėjas pamatuotų parduodamo akumuliatoriaus talpumą. Jei vietoj nurodytų 7 Ah matuoklis parodys žemiau 5 Ah, tai reikš, kad jūs perkate ilgai sandėlyje gulėjusį akumuliatorių arba akumuliatorių, kurio švino plokštelės pagamintos naudojant perdirbtą šviną ir tokio akumuliatoriaus talpumas niekada nebus toks, koks nurodytas ant korpuso.

3. Paprašykite, kad pardavėjas pasvertų parduodamą akumuliatorių. Jūs paklausite kam? Labai paprasta. Jei norima pagaminti pigesnį akumuliatorių, tai gamintojas naudos perdirbtą šviną, kurio tankis (dėl įvairių šiukšlių), o kartu ir svoris bus mažesnis. Mes svėrėme 7 Ah talpos akumuliatorius ir galime pateikti šiuos skaičius:

Gaminio pavadinimas

Gamintojas

Svoris

Shimastu

Kinija

1,88 kg

Cosi

Kinija

1,88 kg

Ultracell

Kinija

2,07 kg

6G FMI

Italija

2,20 kg

Europower

Japonija

2,44 kg

Kobe

Japonija

2,40 kg

SIGNA

Kinija, pagal
UAB Levoriškis užsakymą

2,07 kg

Didesnis svoris reiškia akumuliatorius turi daugiau neperdirbto švino ir didesnę talpą (Ah), o tuo pačiu ir ilgesnį veikimo laiką.

4. Reikalaukite akumuliatoriaus parametrus ir kokybę patvirtinančio sertifikato.

Įvykdžius šias sąlygas Jūs tikrai nusipirksite gerą akumuliatorių. Jis tikrai nebus PIGIAUSIAS, bet jis bus tikrai GERAS.

Atsisveikindami sakome – SIGNA akumuliatorius toks pat kokybiškas kaip ir ULTRACELL, tik pigesnis...

Vilniuje
Kauno g.34
Tel. (8-5) 2337675
Faks. 8 5 2336218
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kaune
Tvirtovės al. 86-9
Tel. (8-37) 708710
Tel./Faks. 8 37 708457
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Klaipėdoje
Baltijos pr. 115
Tel. (8-46) 300577
Tel./Faks. 8 46 300576
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telšiuose
Šviesos g.3
Mob.: 8-682-27434
Tel./Faks. 8 444 52039
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Su kokiomis problemomis susiduriate eksploatuodami apsaugos sistemas?

The voting for this poll has ended

Reklama

 

Nesąmonių muziejus

Gazelė 2013

Gazelė 2013

Link